O firmie

Sawer – innowacyjna, ekologiczna firma doradcza i biuro rachunkowe

Sawer Konsulting Spółka z o.o. od ponad 12 lat pracuje na oprogramowaniu Comarch Optima.

Maksymalnie wykorzystujemy zaawansowane technologie, aby sprawnie obsługiwać klientów. Dążymy do obsługi w standardzie – podglądu danych w czasie rzeczywistym  – Konfiugurujemy program klienta tak, aby możliwa była współpraca z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.  Dysponujemy oprogramowaniem Teamviewer do realizowania zdalnych połączeń z pulpitem klienta. Dzięki temu szybko możemy wspierać informatycznie naszych klientów, często wytłumaczenie telefonicznie rozwiązania jest czasochłonne. Dzięki Teamviewerowi możemy to zrobić za Państwa na Waszym komputerze, przy czym cały czas użytkownik ma podgląd w wykonywane czynności. Jesteśmy  również przygotowani do obsługi szyfrowanych połączeń VPN.

Preferujemy codzienną pracę z klientami z przekazywaniem na bieżąco dokumentów,  nie jednorazowo w miesiącu. Przy takim sposobie pracy jesteśmy w stanie Państwu zaoferować prowadzenie rozrachunków, monitorowanie należności, generowanie wezwań do zapłaty, elektroniczne dokonywanie płatności, elektroniczne przekazywanie deklaracji.

Na początku współpracy, jak i w trakcie oferujemy szkolenia klientom. Nasze doświadczenie wskazuje, że użytkownicy wykorzystują wówczas system optymalnie, a ryzyko błędów ludzkich jest minimalne.

Posiadamy ubezpieczenie OC dla biura rachunkowego.

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministerstwo Finansów.

Dbamy o zrównoważony rozwój, wykorzystywaliśmy normę PN-ISO 26000:2012  jako przewodnik  wdrożenia społecznej odpowiedzialności do naszych wartości i praktyk.

Jesteśmy beneficjentem projektu współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.